Продаж однокімнатних квартир - вторинний ринок

Коли потрібно вигідно купити однокімнатну квартиру, використовуйте потрібні Вам розділи сайту prostodom.ua. Приєднуйтесь до тисяч наших користувачів і працюйте з оголошеннями: продаж однокімнатних квартир. На нашому порталі це зробити дуже просто. Приєднуйтесь, якщо ухвалили рішення: продам однокімнатну квартиру — сміливо розміщуйте у нас Ваше оголошення — і воно знайде свого адресата. Тут можна знайти корисну інформацію про продам квартиру у Чернівецькій області. Дивіться більше пропозицій: продам квартиру у Луганській області. Портал Простодом допомагає Вам знайти необхідне — тепер це просто! Разом з Простодом переваги Інтернету працюють на вас!

Факти

Між районів Вітряних гір, Пріорки та Мостицького масиву розташувався старий район Києва – Виноградар. Найзеленіший район столиці зі своїми пам'ятками: озером Блакитне та Синє, парком Крістерова гірка. Район схожий на маленьке затишне, тихе містечко: тут немає великих супермаркетів, торгових центрів, мало кафе, шумних розважальних закладів. Правда, і метро тут немає поряд.

Історія

Район Виноградар був побудований на місці виноградників однойменного колгоспу, заснованого в 1935 році. З кінця шістдесятих років тут почалося будівництво багатоповерхівок за проектом архітектора Е. Більського.

Найбільші вулиці (проспекти)

Головні вулиці Виноградаря: пр. Правди, пр. Свободи, пр. Гонгадзе. Найближчі станції метрополітену - Мінська та Оболонь розташовані в сусідньому мікрорайоні.