ВИДАЛЕНО

довгострокова оренда 1-к квартира Київ, Святошинський, 18000 грн./міс.

Київська область, Київ — Осенняя ул., 33
ID: 9327277 19/9/2023 10:47
Вибране Поскаржитись

18,000 UAH

Комісійні: Без комісії

1

Кімнат

48 м2

Загальна

20 м2

Кухня

16 з 20

Поверх
Здам в оренду однокімнатну квартиру після капітального ремонту (площею 48м.кв.) в м. Києві на вул. Осіння, б. 33 (16 поверх). Поряд знаходиться станція метро Академмістечко, розвинута інфраструктура: дитячий садок, школа, супермаркет, кавярні тощо.
В будинку є 3 ліфти, консьєрж, підземний паркінг.
В квартирі є одна окрема велика спальня, кухня-вітальня, санвузол, балкон, коридор.
Квартира після капітального ремонту, облаштована новими меблями та сучасною технікою. Включно: великий холодильник, посудомийна машина, духова шафа, витяжка, індукційна варильна поверхня, два телевізори, кондиціонер, пральна машина, пилосос, електрочайник, бойлер, лічильники на воду, електроенергію, опалення. В квартирі стоїть велике двоспальне ліжко з ортопедичним матрацом, новий комплект подушок та білини. На кухні є новий посуд.
Якщо у Вас лишилися питання чи ви хочете домовитись про перегляд пишіть або телефонуйте за номером тел.: (09*******98 Оксана

Що поруч?