Продається просторий будинок у центрі міста за адресою: вул. Гайдамацька, 24 (колишня Волзька).
Загальна площа будинку становить 478 м2. Планування продумане так, щоб кожен міг знайти тут своє місце для затишку та відпочинку. У будинку п’ять спалень, просторі зали, камінна кімната та незвичайний дизайнерський акцент у вигляді акваріума, вбудованого в підлогу. Завдяки великим вікнам і зручному розподілу приміщень будинок наповнений світлом.
Розподіл по поверхах:
Цокольний поверх: гараж на два автомобілі, банний комплекс із сауною та душовою, підсобні приміщення і невелике укриття.
Перший поверх: простора вітальня з телевізором, об’єднана з кухнею-їдальнею, повністю облаштованою всім необхідним, а також додаткова кімната, яку можна використати як кабінет або спальню.
Другий поверх: господарська спальня з балконом і власною ванною кімнатою, ще три окремі спальні (у тому числі дитячі), санвузли та гардеробна. Майже в кожній кім